
1 328 ₴
Рубанок електричний NOWA SD 900y по конструкції, параметрами та технічними характеристиками належати до розряду побутових моделей. Завдяки високій продуктивності і надійності він здатний виконувати різного роду завдання як на невеликому виробництві, так і в домашніх умовах. Виготовлений рубанок на сучасному технологічному обладнанні з дотриманням всіх вимог безпеки, має сучасний дизайн, простий у використанні та обслуговуванні.
Металева база електрорубанки виконана з високою геометричною точністю забезпечує ідеальне прилягання до оброблюваної деталі, дозволяє зберігати стійкість інструменту у всіх режимах роботи. Іншими конкурентними перевагами цього електроінструменту є надійний електродвигун, а також якісні комплектуючі, значно збільшують термін його експлуатації.
Корпус і рукоятки електричного рубанка NOWA SD 900y виготовлені з високоякісного ударостійкого пластику. Передня рукоятка одночасно є регулятором глибини стругання. Максимальна глибина стругання 2 мм. Ширина ножів 82 мм.
Потужність двигуна 900 Вт. Рубанок поставляється в кольоровій коробці. Гарантія на інструмент становить 12 місяців.
| Напруга, В | 220 |
| Частота струму, Гц | 50 |
| Потужність, Вт | 900 |
| Частота обертів леза, об/хв | 16000 |
| Оброблювальна здатність, мм | |
| - ширина | 82 |
| - глибина | 2 |
| Габаритні розміри паковання (Д×Ш×В), мм | 295×160×175 |
| Маса нетто/брутто, кг | 2,5 / 2,7 |


| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NOWA |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 2.5 кг |
| Живлення | Мережа 220В |
| Максимальна глибина стругання | 2 мм |
| Максимальна ширина стругання | 82 мм |
| Споживана потужність | 900 Вт |
| Стан | Новий |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Користувацькі характеристики | |
| Габаритні розміри упаковки (Д×Ш×В), мм | 295×160×175 |
| Максимальна кількість оборотів | 16000 |
| Маса нетто/брутто, кг | 2,5 / 2,7 |
| Потужність, Вт | 900 |
| Частота обертання леза, об/хв | 16000 |
| Частота струму, Гц | 50 |