




350 ₴
Зручний, простий метод боротьби з летючими комахами.
Знищує мух, комарів, мошки, ос та інших комах невеликими розрядами електричного струму, не залишаючи слідів на стінах.
Має велику робочу площу. Виконана у вигляді тенісної ракетки.
Не можна торкатися до металевої сітки, це може привести до проблем із виробом.
Використовувати зручно вдома, на природі. Не потребує мережі 220В, тільки для зарядки. Вбудований акумулятор.
Кольори: Червоний з чорним / синій з чорним / жовтий з чорним / зелений з чорним.
1) Перед тим як почати застосування, необхідно зарядити від мережі акумулятор.
2) На рукоятці затисніть кнопку і направляйте ракетку на летючих комах. При дотику до металевої сітки, комаха гине. Сила розряду не є небезпечною для людини, проте чіпати грати все одно не варто, бо можна пошкодити пристрій.
Ефективний і надійний спосіб боротьби з летючими комахами без хімії.
Ефективний засіб для боротьби від комах, серед яких мухи, комарі, різна мошкара і, звичайно ж, оси.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Довжина | 500 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Тип | Мухобійка електрична |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Товщина | 30 мм |
| Ширина | 210 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 210 |
| Місце застосування | Приміщення, дача, двір, відкриті майданчики |