



1 200 ₴
960 ₴
3 в одному: ліхтар, лампа і знищувач комах.
Noveen IKN851 гарантує вам нічний відпочинок без комарів і мошок, а також є ліхтарем або лампою, підвішеною на гачок-тримач. Легкий, портативний, водонепроникний.
Зручна підзарядка від USB ноутбука, автомобіля, телефонного адаптера, міні-сонячної батареї, павербанка.
Вбудований акумулятор 1200 mAh.
Прилад компактний, має зручне кріплення. Лампа захищена від дощу і пилу (ступінь захисту IP 44).
Ліхтар від комах ідеально підходить як для внутрішнього, так і для зовнішнього використання, будь то в будинку або наметі, в саду, на терасі, на балконі або для риболовлі та кемпінгу.
Час роботи (з повністю зарядженою батареєю) до 14 годин.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | N'oveen |
| Країна виробник | Польща |
| Застосування | На відкритому повітрі або всередині приміщення |
| Колір | Білий |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Площа дії | 40 кв.м |
| Призначення пастки/відлякувача | Від комарів, Від мошок |
| Принцип дії | Електричний |
| Споживана потужність | 6 Вт |
| Тип | Пастка/знищувач комах |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 148 мм |
| Діаметр | 78 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 180 |
| Вид шкідника | Комарі |
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Туристична інсектицидна лампа Noveen IKN851 LED на акумуляторі»