








1 440 ₴
1 152 ₴
Noveen IKN833 гарантує вам нічний відпочинок без комарів і мошок, а також є ліхтарем або лампою, підвішеній на гачок-тримач.
Легкий, портативний, водонепроникний.
Незалежний від джерел живлення, працює на трьох батареях АА, що зручно далеко від цивілізації - на риболовлі, у поході, на пікніку.
Прилад компактний, має зручне кріплення. Інсектицидна лампа захищена від дощу (ступінь захисту IP Х4).

Ліхтар від комах ідеально підходить як для внутрішнього, так і для зовнішнього використання, будь то в будинку або наметі, в саду, на терасі, на балконі або для риболовлі та кемпінгу.
Час безперервної роботи: 49 годин ліхтар, 57 годин знищувач комах, 19 годин обидва режими.

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | N'oveen |
| Країна виробник | Польща |
| Застосування | На відкритому повітрі або всередині приміщення |
| Колір | Білий |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Площа дії | 40 кв.м |
| Призначення пастки/відлякувача | Від комарів, Від мошок, Від літаючих комах |
| Принцип дії | Електричний |
| Споживана потужність | 6 Вт |
| Тип | Пастка/знищувач комах |
| Тип живлення | Батарейки |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 230 мм |
| Діаметр | 80 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 340 |
| Вид шкідника | Комарі |