


360 ₴
288 ₴
Електрична мухобійка хороший засіб для боротьби з мухами.
Абсолютно нешкідлива і безпечна для людини.
Легка у використанні і досить ефективна в боротьбі з мухами, комарами, мошками і іншими літаючими.
Має цікавий дизайн у вигляді тенісної ракетки.
Перед тим як розпочати застосування, необхідно вставити в спеціальний відсік дві батарейки типу АА.
Принцип роботи мухобойки дуже простий і нагадує гру в бадмінтон.
Электромухобойка IKN110 дозволяє знищувати комах, які після дотику до мережі уражаються струмом високої напруги 1500 В. Розмір 460 х 180 х 30 мм, 160 г.
Працює без використання хімікатів, не виділяє шкідливих речовин. Дозволяє знищити комаха нальоту, не залишивши плям на стінах, стелі, шторах.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | N'oveen |
| Країна виробник | Польща |
| Довжина | 460 мм |
| Колір | Червоний |
| Матеріал | Пластик |
| Тип | Мухобійка електрична |
| Тип живлення | Батарейки |
| Товщина | 30 мм |
| Ширина | 180 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Вага | 160 |
| Джерело живлення | 2 батареї АА (1.5 V) |