









1 150 ₴
Noveen IKN854 гарантує вам нічний відпочинок без комарів і мошок, а також є ліхтарем або лампою, підвішеною на гачок-тримач.
Легкий, портативний, водонепроникний.
Зручна підзарядка від USB ноутбука, автомобіля, телефонного адаптера, міні-сонячної батареї, повербанка.
Прилад компактний, має зручне кріплення.
Лампа захищена від дощу і пилу. Клас вологостійкості: IP44
Ліхтар від комах ідеально підходить як для внутрішнього, так і для зовнішнього використання, будь то в будинку або наметі, в саду, на терасі, на балконі або для риболовлі та кемпінгу.
Вбудований акумулятор 1800mAh дозволяє працювати до 14 годин.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | N'oveen |
| Країна виробник | Польща |
| Застосування | На відкритому повітрі або всередині приміщення |
| Колір | Білий |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Площа дії | 40 кв.м |
| Призначення пастки/відлякувача | Від комарів, Від мошок, Від літаючих комах, Від метеликів/метеликів |
| Принцип дії | Електричний |
| Тип | Пастка/знищувач комах |
| Тип живлення | USB-порт комп'ютера, Акумулятор |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 200 мм |
| Діаметр | 70 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Кількість ламп | 1 шт. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 330 |
| Вид шкідника | Комарі |
| Акумулятор | 1800 мАч |
| Час роботи | 14 вимірювань |
| Гарантійний термін | 12 |
| Клас захисту | IP44 |
| Напруга розряду | 1000 В |
| Особливості ліхтаря | Водонепроникний |
| Споживана потужність | 6 |