









900 ₴
720 ₴
3 в одному: ліхтар, лампа і знищувач комах Noveen IKN853
Noveen IKN853 гарантує вам нічний відпочинок без комарів і мошок, а також є ліхтарем або лампою, підвішеною на гачок-тримач.
Легкий, портативний, водонепроникний.
Незалежний від джерел живлення, що працює на трьох батареях АА, що зручно далеко від цивілізації - на риболовлі, у поході, на пікніку.

Прилад компактний, має зручне кріплення.
Інсектицидна лампа захищена від дощу і пилу (ступінь захисту IP 44).
Ліхтар від комах ідеально підходить як для внутрішнього, так і для зовнішнього використання, будь то в будинку або наметі, в саду, на терасі, на балконі або для риболовлі та кемпінгу.
Час безперервної роботи 14 годин.

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | N'oveen |
| Країна виробник | Польща |
| Застосування | На відкритому повітрі або всередині приміщення |
| Колір | Білий |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Площа дії | 40 кв.м |
| Призначення пастки/відлякувача | Від комарів, Від мошок, Від мух, Від метеликів/метеликів |
| Принцип дії | Електричний |
| Тип | Пастка/знищувач комах |
| Тип живлення | Батарейки |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 200 мм |
| Діаметр | 70 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 250 |
| Вид шкідника | Комарі |
| Час роботи | 14 вимірювань |
| Гарантійний термін | 12 |
| Клас захисту | IP44 |
| Напруга розряду | 1000 В |
| Особливості ліхтаря | Водонепроникний |
| Споживана потужність | 6 |