





1 500 ₴
1 200 ₴
Жіноча сумка з дуже якісної еко-шкіри та текстилю, що тримає форму. Відмінна фурнітура у золотому кольорі.
Одне загальне внутрішні відділення.
Підходити для носіння на плечі
Розмір: Висота 16см; Довжина 24 см; Ширина основи 10 см;
Висота ручки-11см
Вага-0,450 кг
Плечовий ремінець 120 см.
Колір: коричневий з блакитним
Матеріал: еко-шкіра та текстиль
Фурнітура: золотий колір
Плечовий ремінь: земний, регульований
Є накладний платіж за мінімальною передоплатою 100 грн.
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Форма | Квадратная |
| Размер | Малый |
| Стиль | Универсальный |
| Материал | Искусственная кожа |
| Цвет | Голубой |
| Жесткость | Средней жесткости |
| Ручки | Одна |
| Плечевой ремень | Да |
| Высота | 16 мм |
| Длина | 25 мм |
| Ширина | 12.5 мм |
| Длина плечевого ремня | 125 мм |
| Состояние | Новое |