




170 ₴
Зубило плоске 22x16x250 мм з руків'ям INGCO виготовлено з міцної вуглецевої сталі марки №45 і широко застосовується в слюсарних роботах.
Гумовий протектор захищає пальці й долоню від ударів.
Діаметр інструменту 16 мм. Ширина робочої частини — 22 мм.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | INGCO |
| Пользовательские характеристики | |
| Длина | 250 мм |
| Діаметр інструмента | 16 мм |
| Кількість у коробці/всередині коробки | 100/25 |
| Материал | вуглецева сталь №45 |
| Паковання | полімерна картка |
| Форма | плоске |
| Ширина рабочей части | 22 мм |