






10 562 ₴
8 450 ₴
Пила ланцюгова акумуляторна Zegor CSPB-21BL-16 PROFESSIONAL
ZEGOR CSPB-21BL-16 — компактна та потужна акумуляторна пилка з безщітковим двигуном, ідеально підходить для обрізання дерев, заготівлі дров, будівельних та садових робіт. Завдяки шині довжиною 305мм інструмент поєднує високу продуктивність із зручністю використання.
Головні переваги моделі включають низький рівень шуму і вібрації, що робить роботу більш комфортною. Унікальна безщіткова технологія підвищує довговічність пристрою та заощаджує енергію. Легка та компактна конструкція забезпечує простоту в керуванні та перенесенні
Основні характеристики:
Переваги:
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Zegor |
| Страна производитель | Украина |
| Вес | 4.5 кг |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Длина шины | 405 мм |
| Питание | Аккумулятор |
| Смазка цепи | Автоматическая (встроенная) |
| Шаг цепи | 3/8" |
| Количество оборотов | 5000 об/мин |
| Объем масляного бака | 265 мл |
| Расположение двигателя | Продольное |
| Состояние | Новое |
| Скорость вращения цепи | 10.5 м/сек |
| Характеристики электродвигателя, аккумулятора | |
| Емкость аккумулятора | 4 А·ч |
| Напряжение аккумулятора | 21 В |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Время заряда аккумулятора | 60 мин |
| Дополнительные функции | |
| Тормоз цепи | Да |
| Легкий запуск | Да |
| Поддержка постоянного количества оборотов под нагрузкой | Да |
| Регулировка количества оборотов | Да |
| Комплектация | |
| Дополнительный аккумулятор | Да |
| Тип упаковки | Сумка-чехол |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип двигателя | Бесщеточный |
| Тип назначения | Пила ланцюгова акумуляторна Zegor CSPB-21BL-16 PROFESSIONAL : шина 405 мм (акум 2шт-21V 4.0Ah і зарядка) |