

37 788 ₴
32 240 ₴
Газонокосарка акумуляторна GTM LM56/480SP-V KIT самохідна 56В + АКБ і ЗП (LM56/480SP-V_KIT)
Акумуляторна газонокосарка GTM LM56/480SP-V KIT - це сучасне, екологічно чисте рішення для догляду за газонами. Завдяки компактному дизайну та потужним характеристикам, вона стане вашим надійним помічником у підтримці ідеального вигляду саду або ділянки. Має задній чи боковий викид трави, зручне перенесення мішка за допомогою ручки та легке регулювання висоти зрізу. Ця модифікація має додатковий привід на задні колеса з регулюванням швидкістю руху.
Переваги газонокосарки GTM LM56/480SP-V:
Комплектація:
Характеристики Газонокосарка акумуляторна GTM LM56/480SP-V KIT самохідна 56В + АКБ і ЗП (LM56/480SP-V_KIT)
| Габарити | 1540x540x1030 мм |
| Матеріал | Сталь |
| Потужність | 1500 Вт |
| Тип | Акумуляторна, Газонокосарки |
| Вага | 23.5 кг |
| Клас | Побутовий |
| Макс. ширина захвату | 48 см |
| Об`єм резервуару | 55.0 л |
| Індикація зарядки | Так |
| Матеріал баку | комбінований |
| Висота стрижки, min-max | 25-80 мм |
| Спосіб пересування | Самохідна |
| Ступені висоти стрижки | 6 |
| Регулювання висоти | синхронне |
| Автоматичне регулювання швидкості косіння | Так |
| LED-підсвітка | Немає |
| Мульчування | Так |
| Боковий викид | Так |
| Індикатор заповнення | Так |
| Регулювання ручки | Так |
| Максимальна ємність акумулятора | 8 Агод |
| Напруга акумулятора | 56 В |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Оберти двигуна | 2900-3300 об/хв |
| Тип двигуна | Безщітковий |
| Тип запуску | Електростартер |
| Кількість акумуляторів | 1 шт |
| Максимальна швидкість | 3.6 км/год |
| Площа прибирання | 800 кв.м |
| Рівень шуму | 90 дБ |
| Країна-виробник | Китай |
| Країна торгової марки | Україна |
| Регулювання швидкості | Так |
| Стан товару | Новий |
Комплектація Газонокосарка акумуляторна GTM LM56/480SP-V KIT самохідна 56В + АКБ і ЗП (LM56/480SP-V_KIT)
| Кількість акумуляторів | GTM 56В 4 А*год - 1 шт |
| Комплектація | Картонна упаковка |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | GTM |
| Страна производитель | Украина |
| Выброс скошенной травы | Выброс в травосборник |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Комплектация | С аккумулятором и зарядным устройством |
| Количество колес | 4 шт |
| Максимальная ширина скашивания | 480 мм |
| Мульчирование | Да |
| Объем травосборника | 55 л |
| Регулировка высоты скашивания | Да |
| Рекомендуемая площадь | 800 кв.м |
| Уровень шума | 90 дБ |
| Состояние | Новое |
| Тип | Газонокосилка |
| Тип привода | Аккумулятор |
| Тип травосборника | Комбинированный |
| Характеристики электродвигателя, аккумулятора | |
| Емкость аккумулятора | 8 А·ч |
| Максимальное количество оборотов | 3300 об/мин |
| Напряжение аккумулятора | 56 В |
| Потребляемая мощность | 1500 Вт |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 26.5 кг |
| Характеристики двигателя внутреннего сгорания | |
| Тип запуска | Электростартер |
| Пользовательские характеристики | |
| Індикатор заповнення | Да |
| Висота стрижки, min-max | 30-80 мм |
| Регулювання ручки | Да |
| Спосіб пересування | Самохідна |
| Ступені висоти стрижки | 6 |
| Тип двигателя | Бесщеточный |
| Тип назначения | Професійна газонокосарка акумуляторна GTM LM56/480SP-V KIT самохідна 56В + АКБ і ЗП (LM56/480SP-V_KIT) |