









5 785 ₴

|
✓
|
067 814 91 95 Любомир |
|
✓
|
073 814 91 95 Алина |
Если у вас есть вопросы, свяжитесь с нами. Мы онлайн 24/7:
|
✓
|
Продаем исключительно ОРИГИНАЛЬНЫЕ товары |
|
✓
|
Наличный и безналичный расчет, наложенный платеж, перевод на карту |
|
✓
|
Возможность самовывоза в г. Львов |
|
✓
|
Доставка Новой Почтой по Украине 1 - 3 дня |
|
✓
|
Можете запросить дополнительные фото и видео товара |
|
✓
|
2500 положительных отзывов |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Кентавр |
| Вес | 5.5 кг |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Максимальный сварочный ток | 250 А |
| Минимальный сварочный ток | 30 А |
| Напряжение питания | 220 В |
| Напряжение холостого хода | 60 В |
| Степень защиты IP | 21 |
| Частота тока | 50 Гц |
| Максимальный диаметр используемого электрода | 4 |
| Минимальный диаметр используемого электрода | 1.6 |
| Пользовательские характеристики | |
| Время задержки | регульований |
| Гніздо швидкого під’єднання для MIG-пальника | є |
| Діаметр зварювального дроту, мм | 0,8–1,0 |
| ЕЛЕКТРОДОТРИМАЧ, А | 2,5 м |
| Затискач маси, А | 3 м |
| Клас теплостійкості ізоляції | F |
| Кількість фотоелектричних сенсорів освітлення, од. | 2 |
| Максимальна потужність споживання, кВА | 10 |
| Матеріал корпусу маски | ударостійкий і вогнетривкий поліпропілен |
| Пальник MIG | 2 м |
| Параметри живлення виробу | сонячна панель та батарейка СR2032 |
| Режим різання і шліфування металу | є |
| Робоча температура навколишнього середовища, °С | –5…+55 |
| Розміри картриджа світлофільтра, мм | 110х90х9 |
| Розміри оглядового вікна, мм | 93х43 |
| Ступінь затемнення у режимі очікування, од. за DIN | 4 |
| Ступінь затемнення у режимі роботи, од. за DIN | 9-13 |
| Ступінь захисту фільтра від ультрафіолетового та інфрачервоного спектра, од. за DIN | 16 |
| Тип регулювання світлочутливості | плавне регулювання |
| Тип світлового фільтра | автоматичний |
| Час переходу від світлого до затемненого стану, с | 1/30000 |