









8 923 ₴

- режим работы ММА 20…300
- режим работы MIG 30…300
- режим работы MIG-MAG
- режим работы TIG LIFT
- защита от перегрева электронных компонентов платы есть
- защита от короткого замыкания IGBT PROTECT есть
- Arc Force (форсаж дуги) есть
- Hot Start (горячий старт) есть
- гнездо быстрого подключения для MIG-горелки есть
- гнездо разъема подключения сварочного кабеля масса есть
- гнездо разъема подключения сварочного кабеля с электрододержателем есть
|
✓
|
067 814 91 95 Любомир |
|
✓
|
073 814 91 95 Алина |
Если у вас есть вопросы, свяжитесь с нами. Мы онлайн 24/7:
|
✓
|
Продаем исключительно ОРИГИНАЛЬНЫЕ товары |
|
✓
|
Наличный и безналичный расчет, наложенный платеж, перевод на карту |
|
✓
|
Возможность самовывоза в г. Львов |
|
✓
|
Доставка Новой Почтой по Украине 1 - 3 дня |
|
✓
|
Можете запросить дополнительные фото и видео товара |
|
✓
|
2500 положительных отзывов |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Кентавр |
| Вес | 11 кг |
| Коэффициент полезного действия | 80 % |
| Максимальный диаметр используемого электрода | 5 мм |
| Максимальный сварочный ток | 300 А |
| Минимальный диаметр используемого электрода | 1.6 мм |
| Минимальный сварочный ток | 20 А |
| Напряжение питания | 220 В |
| Напряжение холостого хода | 65 В |
| Степень защиты IP | 21 |
| Частота тока | 50 Гц |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 390 мм |
| Длина | 270 мм |
| Ширина | 490 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| - Arc Force (форсаж дуги) | є |
| - Hot Start (гарячий старт) | є |
| - гніздо роз’єму під’єднання зварювального кабелю з електродотримачем | є |
| - гніздо роз’єму під’єднання зварювального кабелю маса | є |
| Гніздо швидкого під’єднання для MIG-пальника | є |
| - захист від короткого замикання IGBT PROTECT | є |
| - захист від перегрівання електронних компонентів плати | є |
| - режим роботи MIG | 30…300 |
| - режим роботи ММА | 20…300 |
| Время задержки | регульований |
| Вібрація загальна (La/Lv) | 0,01 м/с2 (0,02 м/с) |
| Довжина постійно приєднаного шнура електроживлення, м | 2 |
| Діаметр зварювального дроту, мм | 0,6-1,0 |
| Діапазон регулювання сили напруги зварювальної дуги, В | 16-25,6 |
| Клас теплостійкості ізоляції | F |
| Коефіцієнт навантаження («Х» — робочий хід) або «робочий цикл», % | 60 |
| Кількість сенсорів, од. | 2 |
| Максимальна потужність споживання, кВА | 8,5 |
| Матеріал корпусу маски | ударостійкий і вогнетривкий поліпропілен |
| Пальник MIG 15KD | 3 м |
| Параметри живлення виробу | сонячна панель та батарейка СR2032 |
| Режим різання і шліфування металу | є |
| Робоча температура навколишнього середовища, °С | –5…+55 |
| Розмір оглядового вікна, мм | 93х43 |
| Розміри картриджа світлового фільтра, мм | 110х90х9 |
| Рівень шуму (Lpa/Lwa), дБ | 50/60 |
| Ступінь затемнення у режимі очікування, од. за DIN | 4 |
| Ступінь затемнення у режимі роботи, од. за DIN | 9-13 |
| Ступінь захисту фільтра від ультрафіолетового та інфрачервоного спектра, од. за DIN | 16 |
| Температура спрацьовування захисту від перегріву, °С | 80 |
| Тип регулювання світлочутливості | плавне регулювання |
| Тип світлового фільтра | автоматичний |
| Тип системы охлаждения | конвекційна, повітряно-примусова |
| Тримач електрода | 2 м |
| Тримач маси | 1,5 м |
| Час переходу від світлого до затемненого стану, с | 1/30000 |
| Швидкість подачі зварювального дроту в режимі зварювання MIG-MAG, м/хв | 15 |