




72 174 ₴
Великий, потужний, ефективний, однофазний генератор для електропостачання будинків і робочих площ. Надійний бензиновий двигун з легким запуском, системою автоматичного контролю рівня оливи і паливним баком об’ємом 25л для тривалої роботи. Проста панель керування і ергономічний дизайн для легкого транспортування і простоти у використанні. Поставляється в комплекті з колесами і має відкидне руків’я, що забезпечує зручність переміщення і транспортування. Для полегшення експлуатації є функція запуску ключем запалювання (акумулятор не входить до комплекту, купується як аксесуар).




Двигун |
Арт. №: 967 66 52‑01 |
| Потужність | 5 000 Вт |
|---|---|
| Об'єм циліндра | 389 cm³ |
| Об'єм паливного бака | 27 л |
| Споживання палива (г/кВт∙год) | 395 г/кВт·ч |
| Тип повітряного фільтра | Dry |
| Стартер | Recoil |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Husqvarna |
| Защита от короткого замыкания | Да |
| Защита от перегрузки | Да |
| Количество фаз | 1 |
| Максимальная мощность | 5.5 кВт |
| Напряжение | 230 В |
| Номинальная мощность | 5 кВт |
| Режим работы | Непрерывный |
| Состояние | Новое |
| Степень защиты IP | 23 |
| Тип генератора | Синхронный |
| Тип топлива | Бензин |
| Частота тока | 50 Гц |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 88 кг |
| Двигатель | |
| Марка двигателя | LC188F |
| Объем двигателя | 389 куб. см |
| Объем масляной системы двигателя | 1.1 л |
| Объем топливного бака | 27 л |
| Система охлаждения двигателя | Воздушная |
| Потребление топлива | 0.4 л/ч |
| Тактность двигателя | Четырёхтактный |
| Дополнительные характеристики | |
| Режимы запуска | Ручной запуск, Электростартер |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантийный срок | 36 |
| Тип назначение | Професійний генератор бензиновий (електрогенератор) Husqvarna G5500P : 5.0/5.5 кВт бензогенератор для дому |