









5 237 ₴
ОПИСАНИЕ
Свердла на стенді є незамінним пристроєм у кожному гаражі, майстерні або сервісі. Завдяки своїй потужності та розмірам це ідеальний пристрій для стаціонарної роботи. Завдяки спеціальним отворам, встановленим в основу пристрою, ми можемо прикріпити його до землі і забезпечити стійкість всієї конструкції. Електродвигун потужністю 1400 Вт, який керує свердлом, гарантує комфорт та стабільність роботи, а також точний та швидкий свердління. Передача приводу від двигуна до свердлильних голів - це ремінь, розміщений у металевій коробці у верхній частині машини. Конструкція пристрою дозволяє точно визначити глибину свердління одним рухом.
Свердла має плавне регулювання висоти столу та його обертання. Стіл збоку нахилений в обох напрямках від 0 до 45 °. Безперебійна робота з пристроєм забезпечується рядом захистів, таких як захист вимикача та вимикача, а також захист від випадкового відкриття екрану під час роботи та автоматичного перевантаження. Вся структура пристрою базувалася на стійці довжиною 400 мм та монтажній стопі 314 х 200 мм. Завдяки таким рішенням, пристрій надзвичайно універсальний і одночасно стабільний. Усе було зроблено з металевого корпусу двигуна, верхньої коробки, столу, база була покрита захисним покриттям у чорному та червоному кольорах. З'єднання шпинделя з головою - конус Морза.
Лавальна свердла оснащена 5-ступінчастою поворотною системою, що значно спрощує адаптацію бурового пристрою до різних матеріалів, починаючи від металу, дерева, сталі, пластмас та інших видів матеріалів.
| Характеристики | |
| Производитель: | LEX |
| Напряжение питания: | 220 В |
| Частота тока: | 50 Гц |
| Мощность: | 1400 Вт |
| Количество оборотов холостого хода: | 580 – 2650 об/мин |
| Максимальный диаметр патрона (сверла): | 16 мм |
| Максимальный ход шпинделя (пеноли): | 50 мм |
| Угол наклона: | 45° |
| Размеры стола (ДхШ): | 314 х 200 |
| Размеры ноги: | 250 x 434 мм |
| Количество скоростей: | 5 |
| Динамика скорости на уровне отдельных регулировок: |
|
| Вес нетто / брутто: | 17,0 / 20,0 кг |
| Гарантия: | 12 месяцев |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | LEX |
| Диаметр сверла | 16 мм |
| Количество скоростей | 5 шт |
| Потребляемая мощность | 1.4 кВт |
| Состояние | Новое |
| Тип станка | Вертикально-сверлильный |
| ЧПУ | Нет |
| Общие параметры | |
| Вес | 20 кг |
| Параметры сети | |
| Напряжение | 220 В |
| Частота | 50 GHz |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага нетто / брутто, кг | 17,0 / 20,0 |
| Максимальний хід шпинделя (пінолі) | 50 мм |
| Тип назначение | Потужний свердлильний верстат LEX LXDP15 : 1.4 кВт, 5 швидкостей, свердло 16мм |
| Угол наклона | 45° |
| Число оборотов холостого хода | 2650 |