








9 990 ₴
| Потужність | 380 Вт |
| Частота холостого ходу | 4.500 /хв |
| Мінімальний радіус різання | 250 мм |
| Товщина різання по алюмінію до 200 Н/мм | 2,5 мм |
| Товщина різання сталі до 400 Н/мм2 | 1,6 мм |
| Товщина різання сталі до 600 Н/мм2 | 1,2 мм |
| Товщина різання сталі до 800 Н/мм2 | 0,8 мм |
| Рівень шуму: звуковий тиск | 77 дБ(А) |
| Рівень шуму: похибка (к) | 3 дБ(А) |
| Вібрації: різання металу | 9,5 м/сек² |
| Рівень вібрації: похибка (к) | 1,5 м/сек² |
| Розміри (Д х Ш х В) | 320 x 70 x 78 мм |
| Вага відповідно до EPTA | 1,4 кг |
Шестигранный ключ 783201-2
Толщиномер 762013-6
Картонная коробка
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Makita |
| Страна производитель | Япония |
| Вес | 1.4 кг |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Питание | Сеть 220В |
| Максимальная толщина реза | 2.5 мм |
| Максимальная частота движения режущего инструмента | 4500 ход/мин |
| Минимальный радиус резания | 250 мм |
| Потребляемая мощность | 380 Вт |
| Состояние | Новое |
| Тип ножниц по металлу | Листовые |
| Комплектация | |
| Тип упаковки | Бумажная коробка |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип назначения | Професійні листові електроножиці Makita JS 1601: 380 Вт, 4500 об/хв, різання від 0,8-2.5 мм |