


2 748 ₴
2 248 ₴
| Бренд | Metabo |
| Гарантія | 36 міс. від виробника |
| Живлення | від акумулятора |
| Тип акумулятора | Li-Ion / Li-Power , Li-Ion / LiHD |
| Напруга акумулятора | 14.4 В, 18 В |
| Кол-во режимов | 1 |
| Световой поток | 60 Люмен |
| Наличие USB разъема | есть |
| Вид упаковки | картонна коробка |
| Вага | 0.1 кг |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Metabo |
| Состояние | Новое |
| Вид | Адаптер |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.1 |
| Напруга акумулятора | 14.4 В, 18 В |
| Питание | від акумулятора |
| Тип | зарядний пристрій (перехідник) |
| Тип аккумулятора | Li-Ion / Li-Power , Li-Ion / LiHD |
| Тип назначения | Силовий адаптер + ліхтарик для акумуляторних блоків Metabo PA 14.4 - 18 LED-USB (600288000) |