





3 576,25 ₴
Бензопила EDON GCS-18/2600 - це напівпрофесійна якісна модель для заготівлі великих обсяків дров, валки і чищення дерев. Працює від двотактного двигуна потужнністю 2600 Вт. Наявність шини, довжина якої 18 або 45см дозволяє пиляти товсті колоди, брус. Автоматичне змащування пиляльного ланцюга продовжує термін його служби. Всі елементи управління зручно розташовані на ручці. Сстема гасіння вібрації зменшує стомлюваність оператора. Новий модернізований дизайн повітяного фільтра збільшує його термін служби.
| Производитель | Edon |
| Страна производитель | Китай |
| Вес |
8 кг |
| Длина шины |
450 мм |
| Шаг цепи | 0.325" |
| Объем масляного бака |
250 мл |
| Уровень шума |
110 дБ |
| Гарантийный срок |
12 мес |
| Питание | Бензиновый двигатель |
| Расположение двигателя | Поперечное |
| Длина пропила, (мм) |
395 |
| Количество оборотов |
11000 об/мин |
| Состояние | Новое |
| Количество цилиндров |
1 |
| Емкость топливного бака |
550 мл |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Edon |
| Вес | 8 кг |
| Длина шины | 450 мм |
| Количество оборотов | 11000 об/мин |
| Объем масляного бака | 250 мл |
| Уровень шума | 110 дБ |
| Состояние | Новое |
| Дополнительные функции | |
| Блокировка кнопки включения | Да |
| Тормоз цепи | Да |
| Характеристики двигателя внутреннего сгорания | |
| Количество цилиндров | 1 |
| Характеристики электродвигателя, аккумулятора | |
| Потребляемая мощность | 2600 Вт |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип назначения | Бензопила EDON GCS-18/2600: 2600Вт, 45 см,11000 об/хв |
| Шаг цепи | 0.325" |