




9 611 ₴
7 863,50 ₴
На всю продукцію даємо гарантію - 3 роки.
Маємо власний сервісний центр у Львові.
Пилосос BOSCH GAS 15 PS Professional (06019E5100) - безпечний потужний пилосос для вологого і сухого прибирання. Пилосос для вологого і сухого сміття BOSCH GAS 15 PS Professional - будівельний пилосос з новою системою кріплення мішка-пилозбірника, функцією всмоктування та видування, напівавтоматичною системою очистки фільтра. В пилососі BOSCH GAS 15 PS Professional реалізована можливість 2 в 1 - перемикання в будь-який час між режимами всмоктування і здування. Напівавтоматична система очищення фільтра підвищує продуктивність BOSCH GAS 15 PS Professional і збільшує термін експлуатації фільтру.
Особливості:
Комплектація:
Характеристики:
Получити консультацію або замовити товар можна по телефоні:
📞 098 567 7872 - Максим
Наложним платижем (оплачуєте при отриманні)
На картку Приват24
Нова Пошта (на відділення)
Самовивіз з магазину у Львові
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bosch |
| Страна производитель | Германия |
| Питание | Сеть 220В |
| Цвет корпуса | Синий |
| Объем пылесборника | 15 л |
| Потребляемая мощность | 1100 Вт |
| Состояние | Новое |
| Тип | Обычный |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 8 кг |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Длина всасывающего шланга | 3 м |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантийный срок | 36 |