





2 699 ₴
На всю продукцію даємо гарантію - 3 роки.
Маємо власний сервісний центр у Львові.
Шліфувальна машина LEX LXDWS15 призначена для шліфування гіпсу та штукатурки. Висока якість виготовлення дозволяє довго і безвідмовно працювати, а її ергономічний дизайн забезпечує безпечну та комфортну роботу з пристроєм.
Основна рукоятка шліфувальної машини забезпечена нековзним гумовим покриттям , забезпечена легкодоступним перемикачем і регулятором швидкості, що дозволяє регулювати темп роботи відповідно до типу обробки. Додаткова ручка підвищить комфорт роботи та допоможе краще контролювати силу тиску та маневрування пристроєм.
Завдяки потужному підсвічуванню , яке ми вмикаємо в будь-який час за допомогою окремого вимикача, ми отримуємо точне освітлення поверхні землі і нам не потрібно використовувати додаткові джерела світла.
Подрібнювач оснащений системою відсмоктування пилу : безпосередньо до прикріпленого мішка або ми можемо підключити його до промислового пилососа. Регулювання потужності всмоктування дозволяє точно видалити пил із зашліфованої ділянки.
Шліфувальні диски діаметром 180 мм кріпляться на липучках . Набір включає 6 паперових дисків з різною грануляцією:
Шліфувальна машина LXDWS15:
Получити консультацію або замовити товар можна по телефоні:
📞 098 567 7872 - Максим
Наложним платижем (оплачуєте при отриманні)
На картку Приват24
Нова Пошта (на відділення)
Самовивіз з магазину у Львові
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | LEX |
| Страна производитель | Польша |
| Вес | 2.5 кг |
| Питание | Сеть 220В |
| Крепление шлифлиста | Липучка |
| Максимальный диаметр диска | 180 мм |
| Потребляемая мощность | 1500 Вт |
| Состояние | Новое |
| Тип шлифмашины | бетоношлифовальная |
| Ширина шлифования | 180 мм |
| Дополнительные функции | |
| Блокировка кнопки включения | Да |
| Подсветка рабочей зоны | Да |
| Поддержка постоянного количества оборотов под нагрузкой | Да |
| Регулировка количества оборотов | Да |
| Комплектация | |
| Дополнительная рукоятка | Да |
| Кейс в комплекте | Нет |
| Тип упаковки | Бумажная коробка |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантийный срок | 12 |
| Максимальное количество оборотов | 2700 |