





5 090 ₴
Теплові гармати Einhell HGG 171 Niro – дуже ефективні пристрої для обігріву складів, цехів та сільськогосподарських приміщень. Вони забезпечують швидке, ефективне та безпечне обігрів. Вони портативні та прості у використанні. Вони ідеально підходять для використання як постійне джерело тепла.
HGG 171 Niro - дуже потужний і водночас простий в управлінні генератор гарячого повітря. Він ідеально підходить для опалення будівельних майданчиків, приміщень, що добре провітрюються, гаражів і навіть наметів. Генератор гарячого повітря не тільки дуже міцний завдяки своїй нагрівальній сорочці з оцинкованої сталі та корпусу з нержавіючої сталі, але й захищений від перегріву корпусу. Він підключений до стандартного пропану/бутанового балона 5 кг або 11 кг і легко запускається за допомогою кнопки газового клапана та кнопки запалювання. Вбудований п'єзо-розпалювання та термостат безпеки від перегріву забезпечують безпечну роботу. Захист від зворотного вогню та п'єзоелектричний захист від полум'я гарантують відключення потоку газу у разі аварії. Регулятор тиску входить до стандартної комплектації. Генератор гарячого повітря також оснащений досить довгим мережним кабелем та забезпечений газовим шлангом.
Холодне повітря за допомогою вентилятора надходить у корпус теплової гармати та нагрівається, проходячи через камеру згоряння. На виході ми отримуємо гаряче повітря. Також окремо ви можете придбати термостат для підтримки заданої температури.
Увага: у зв'язку з тим, що відпрацьовані гази нікуди не виводяться, для запобігання кисневому виснаженню приміщення повинні провітрюватися.
|
✓
|
067 814 91 95 Любомир |
|
✓
|
073 814 91 95 Аліна |
Якщо ви маєте запитання, зв'яжіться з нами. Ми онлайн 24/7:
|
✓
|
Продаємо виключно ОРИГІНАЛЬНІ товари |
|
✓
|
Готівковий та безготівковий розрахунок, накладений платіж, перевід на карту |
|
✓
|
Можливість самовивозу у м. Львів |
|
✓
|
Доставка Новою Поштою по Україні 1 - 3 дні |
|
✓
|
Можете запросити додаткові фото та відео товару |
|
✓
|
2500 позитивних відгуків |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Einhell |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип | Газова |
| Тип теплових гармат за портативністю | Мобільний |
| Тип теплових гармат за формою | Циліндричний |
| Спосіб нагріву теплової гармати | Прямого нагріву |
| Продуктивність | 1000 куб.м/год |
| Теплова потужність | 17 кВт |
| Ступінь захисту IP | 10 |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Характеристики електричних гармат | |
| Частота струму | 50 Гц |
| Характеристики газових гармат | |
| Розпал пальника | П'єзорозпалювання |
| Додаткові характеристики | |
| Термостат | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 445 мм |
| Довжина | 330 мм |
| Висота | 215 мм |
| Вага | 4.7 кг |