





9 144 ₴
Компресори ТМ Vitals відрізняються продуманою та надійною конструкцією, високою продуктивністю, оптимальним співвідношенням ціни та якості.
Vitals Master GK55.t48-8a поршневий компресор із прямим приводом. Електромотор 1.5 кВт забезпечує продуктивність поршневої групи 184 л/хв та гарантує підтримку стабільних оборотів у всьому діапазоні робочих тисків.
Vitals Master GK55.t48-8a з успіхом подолає постачання стисненого повітря широкого спектру пневмоінструменту, який може знадобитися в побуті, в гаражі, в невеликій майстерні: продування, підкачування, слівниця, шарошка, деякі види будівельного інструменту та інше.
Компресори Vitals оснащені:
Vitals Master GK55.t48-8a відрізняється від конкурентів простотою та надійністю конструкції, високою ремонтопридатністю та цілком демократичною вартістю. Покупець за власний кошт отримує надійне джерело повітря для більшості домашніх і напівпрофесійних завдань.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Vitals |
| Вес | 33 кг |
| Питание | Сеть 220В |
| Рабочее давление | 8 бар |
| Потребляемая мощность | 1500 Вт |
| Дополнительные функции | |
| Возможность транспортировки | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Габарити упаковки, мм | 735х325х655 |
| Гарантийный срок | 36 |
| Максимальний тиск, бар | 8 |
| Маса нетто/брутто, кг | 33,0 / 35,0 |
| Напруга змінного струму, В | 230 |
| Потужність, кВт | 1,5 |
| Продуктивність на виході, л/хв | 120 |
| Продуктивність на вході, л/хв | 184 |
| Ресивер, л | 50 |
| Рівень шуму, дБ | 92 |
| Частота, Гц | 50 |
Получите эту позицию бесплатно при покупке «Компресор повітряний Vitals Master GK55.t48-8a»